Nieuws

Alle

Dialoogsessie 'Hoe krijgen we onze leerlingen weer ’aan’?' terugkijken

vrijdag 27 januari 2023  |  

Op 17 januari vond de tweede dialoogsessie ‘Hoe krijgen we onze leerlingen weer ‘aan’?' plaats, met ruim 250 deelnemers. Het plenaire deel van deze sessie, met bijdragen van leraar Matthijn Tromp en opvoedkundige Tischa Neve, is nu terug te kijken.
In deze sessies stond welbevinden, motivatie en sociaal-emotionele ontwikkeling van leerlingen centraal. Naast inspiratie uit de onderwijspraktijk en praktische tips hoe hiermee aan de slag te gaan, zijn de deelnemers in deelsessies samen in gesprek gegaan. De opbrengsten van de deelsessies gaan we analyseren en vormen de input voor vervolgactiviteiten.

Kijk het plenaire deel van de online sessie terug

www.vo-raad.nl/...nze-leerlingen-weer-aan-terugkijken?utm_medium=email